Kartal Ucuz Nakliye | Taşıma Fiyatları | 0 532 054 16 33

Kartal Nakliyeci uygun nakliye fiyatları hemen bizi arayın! Aynı gün taşıyoruz.

Kartal Evden eve taşınmak son derece dikkat isteyen zahmetli işlerin başında gelmektedir. Genel olarak ev eşyaları birbirinden farklı olmasının yanı sıra çok daha fazla olup taşınması sırasında istenmeyen sorunların yaşanması mümkün olmaktadır.

Eşyalar taşınırken gerekli olan özelliklerine göre paketleme işlemi yapılmaması halinde çarpma ya da düşme gibi durumlarda hasar görmesi kaçınılmaz bir son olacaktır. Bu neden ile eşyaların düzgün bir şekilde zarar görmeden taşınması ve çok daha fazla zaman kaybı yaşamamak için kesinlikle uzman yardımı alınması gerekmektedir.

Her zaman alanında yapmış olduğu başarılı ve kaliteli hizmetlerin tek adresi olan Toktaş evden eve nakliyat firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Sizlerin talep etmesi üzerine işinde uzman olan profesyonel ekibimiz adresinize gelecek ücretsiz ekspertiz hizmetleri vermektedir. Bu sayede tüm eşyalar özelliklerine göre ambalajlama malzemesi ve eşyalarının hepsini alabilecek büyüklükte araç seçimi yapılmaktadır. Randevu aldığınız gün profesyonel ekibimiz eşyaların özelliklerine göre birinci sınıf ambalajlama malzemeleri paketleme işlemlerini büyük bir titizlikle yapmaktadır. Paketlenen eşyalar zarar vermeden araca taşınmakta ve sabitlenerek olası sarsıntılar sonrasında düşme ya da çarpma sorunlarının önüne geçilmektedir. Her türlü eşya taşımacılık hizmetleri veren firmamızdan her konuda yardım alabilirsiniz.

Evden eve nakliyat, Şehir içi ve Şehirler Arası Profesyonel hizmet veriyoruz. Firmamız İstanbul Merkezli olup Türkiye geneline nakliye hizmetleri vermektedir.

Kartal Nakliyeci Fiyatları

Eşya sahibi daha önce özel eşyalarını toplamış ve kaldırmış olursa ekibimiz daha rahat çalışabilir. Önce küçük eşyalarınız (bardak,tabak,biblo,avize vb) toplanıp sarılır ve malzemelerimizin içine konur.

Demonte edilmesi gereken eşyalar (mobilya ve beyaz eşyalar gibi) demonte edilir ve ambalajlanır. Koltuk ve yataklarınız daha önce kullanılmamış streçlerle sarılır.

Bir taraftan da paketlemesi ve ambalajı yapılan eşyalar, kamyona yüklenmeye başlar yükleme işi bittikten sonra son kontroller yapılır ve araç hareket eder. Yeni adrese gelindiğinde eşyalar dikkatli bir şekilde yüklemeyi yapan elemanlar tarafından indirilmeye başlar. Eşyaların boşaltma işi devam ederken firma elemanlarından bir veya iki tanesi, eve taşınan eşyaları paketlerinden açıp yerleştirmeye başlar, durum bu şekilde devam ederken kamyonun boşaltılmasıyla eşyaların montajlarıda yapılmış olarak bu iş tamamlanır.

Hemen Bize Ulaşın Nakliye Hizmeti Alın!

 

Yorumlar devre dışı bırakıldı.